Autobus pchał go przez pół pętli. Teraz szuka go policja

We wrześniu kierowca autobusu na Dworcu Wschodnim nie wpuścił pasażera, który nie zdążył na autobus. Początkowo „spóźnialski” biegł za nim krzycząc, potem zastawił mu drogę. Kierowca nie odpuszczał i „popychał” go przez kilkaset metrów. Niedoszły pasażer stał, opierając się o przód pojazdu.

Fot. Pawel192 / warszawa.wikia

Fot. Pawel192 / warszawa.wikia

Po opublikowaniu nagrania przez tvnwarszawa kierowca stracił pracę. Okazuje się, że będzie miał również problemy prawne. Pokrzywdzonego w tej sprawie szuka bowiem policja:

Północnoprascy policjanci poszukują pokrzywdzonego w zdarzeniu, do którego doszło w dniu 3 września br. około godziny 19.00, przy pętli autobusowej Dworca Wschodniego z udziałem kierującego autobusem miejskim linii 169 a mężczyzną usiłującym wsiąść do pojazdu. Policjanci zwracają się z prośbą do wymienionej osoby o kontakt telefoniczny lub osobisty z funkcjonariuszem prowadzącym to postępowanie, pod nr tel. 22 603-82-63, kom. 664-059-997.

W dniu 3 września br. około godziny 19.00, w Warszawie, przy pętli autobusowej Dworca Wschodniego doszło do zdarzenia z udziałem kierującego autobusem miejskim linii nr 169 oraz mężczyzną usiłującym wsiąść do wymienionego pojazdu.

Tożsamość pokrzywdzonego nie jest jednak znana policji, dlatego też funkcjonariusze zwracają się z prośbą do mężczyzny pokrzywdzonego w wyniku tego zdarzenia o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu 22 603-82-63, kom. 664-059-997, powołując się na numer sprawy D-I-5992/16.”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c