Awanturował się w autobusie, uniemożliwiał jazdę, znieważył policjanta

Zarzut znieważenia policjantów usłyszał 46-letni Mariusz J. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy.

Fot. KSP

Fot. KSP

Sytuacja rozegrała się podczas interwencji w autobusie, kiedy mężczyzna krzyczał i swoim zachowaniem uniemożliwiał dalszą jazdę. Agresywnego 46-latka zatrzymano i przewieziono do izby wytrzeźwień. Teraz poniesie konsekwencje karne swego zachowania.

Około godziny 22 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna agresywnie zachowuje się w autobusie. Na miejscu, kiedy mundurowi próbowali go uspokoić, ten zaczął znieważać policjantów, krzycząc i wyzywając ich, dodatkowo nie reagował na ich polecenia. Policjanci zatrzymali 46-letniego Mariusza J. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień.

Funkcjonariusze, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut znieważenia policjantów. W trakcie przesłuchania 46-latek przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c