Będą uczyć uchodźców samoobrony. Ju-jitsu, taekwon-do, KravMaga, Sambo i MMA

Nie milkną echa po głośnych imprezach w Teatrze Powszechnym, a kawiarnia przy obiekcie kolejny raz angażuje się w sprawy, które nie dotyczą kultury czy sztuki. Stół Powszechny, zapowiada kursy samoobrony dla uchodźców.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Wydarzenia ostatnich tygodni zainspirowały nas do stworzenia kursu samoobrony dla cudzoziemców mieszkających w Warszawie. Ponieważ wiele osób zainteresowało się zajęciami z samoobrony, które będą otwarte, dostępne i dla wszystkich – pisze Stół Powszechny, kawiarnia działająca przy Teatrze Powszechnym. Jak podaje kawiarnia powodem są ataki na obcokrajowców w naszym kraju.

Pierwsze warztaty odbędą się już 14 lipca, a prowadzić je będzie Łukasz Wójcicki, certyfikowany instruktor samoobrony i sztuk walk Polskiej Akademii Sportu, trener Queer Fight w klubie sportowym RKS „Gwiazda” z wieloletnim doświadczenie w sztukach walk, m.in. Karate Kyokushin, Ken Jutsu, Aikido, Kung Fu/Wu Shu. Obecnie trenuje Taekwon-do i Tajski Boks. Performer z doświadczeniem z pracą z ciałem w zakresie animal flow, ground force, joga ashtanga, akrobatyka i kontakt improwizacja.

Jak podaje kawiarnia, nauczyć się będzie można Ju Jitsu, Taekwon-do, KravMagi, Sambo, MMA, Sistema i  Escrima. Podobno pierwszeństwo mają uchodźcy, choć przyjść może każdy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c