Branża zaciera już ręce. Luzowanie obostrzeń po 14 lutego

Obostrzenia rządu zostały przedłużone do 14 lutego. Wszystkie branże czekają niecierpliwie na luzowanie restrykcji. Wiadomo jednak, że część branż znajdzie się na końcu kolejki do luzowania. Kto zatem pierwszy?

Fot. Pixabay

Rząd nie podjął jeszcze decyzji jakie restrykcje pozostaną bez zmian po 14 lutego a w których branżach można spodziewać się poluzowania obostrzeń.

Jednak jak informuje Polsat News, pierwsza branża która doświadczy luzowania obostrzeń tuż po otwarciu galerii handlowych, będzie branża hotelarska. Z nieoficjalnych informacji stacji wynika, że to właśnie hotele powrócą do funkcjonowania od 15 lutego.

Stacja dodaje, że ponowne przyjmowanie turystów odbywać się będzie w pełnym reżimie sanitarnym.

Decyzja oficjalnie ma zostać podana jeszcze w tym tygodniu. Wiadomo też, że branża gastronomiczna i fitness kluby mają niewielką szanse na powrót do funkcjonowania w najbliższym czasie. Te zostały zepchnięte na koniec kolejki.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c