Był poszukiwany 7 listami gończymi. Wpadł bo… nie włączył kierunkowskazu

Policja. Fot. Wikipedia

Policja. Fot. Wikipedia

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listami gończymi przez sądy i prokuratury w całym kraju. Wojciech G. ma na swoim koncie liczne oszustwa, za które został skazany na karę pozbawienia wolności. 29-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, został już doprowadzony do najbliższego zakładu karnego. Pasażerka dodge’a również była poszukiwana.
Policjanci ze stołecznego wydziału ruchu drogowego pełniący wczoraj służbę w rejonie ronda De Gaulle’a zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę dodge’a. Mężczyzna popełnił wykroczenie, zmieniając kierunek jazdy nie włączył kierunkowskazu.

Wszystko zakończyłoby się pewnie na pouczeniu bądź mandacie karnym, gdyby nie jeden bardzo istotny fakt. Po dokładnym sprawdzeniu kierowcy w policyjnej bazie danych okazało się, że 29-latek jest poszukiwany 7 listami gończymi przez sądy i prokuratury w całym kraju. Poszukiwana w celu ustalenia miejsca pobytu była również jego pasażerka.

Wojciech G. ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w związku z orzeczonymi karami pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa oszustwa. Mężczyzna został już przewieziony przez policjantów do najbliższego zakłady karnego, gdzie będzie odbywał zasądzone wyroki.

Źródło: KGP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.