Były student Przemysława Czarnka wiceministrem

W Ministerstwie Edukacji i Nauki spore zmiany. Na stanowisko sekretarza stanu w MEiN oraz pełnomocnika rządu do spraw kształcenia ogólnego i nadzoru pedagogicznego został nominowany Tomasz Rzymkowski. Nominację premiera Morawieckiego wręczył szef MEiN Przemysław Czarnek.

Fot. Warszawa w Pigułce

Tomasz Rzymkowski jest posłem PiS i członkiem trzech komisji sejmowych: Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych, Łączności z Polakami za Granicą oraz Ustawodawczej.

Rzymkowski pełni również rolę przewodniczącego Parlamentarnego Zespołu ds. Uregulowania Stosunków Własnościowych. W 2018 r. uzyskał stopień doktora na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Jak podaje TVN24 Tomasz Rzymkowski jest byłym studentem ministra Przemysława Czarnka.

Dzisiaj przyjął z rąk szefa MEiN nominację na stanowisko sekretarza stanu w MEiN oraz pełnomocnika rządu do spraw kształcenia ogólnego i nadzoru pedagogicznego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c