Chcesz przejechać się Ferrari, Porsche czy Bentleyem po Warszawie? Nie ma problemu!

Ferrari 458 Italia, tysiąckonne Audi RS6 Sportmile czy Bentley Continental – to tylko niektóre modele samochodów, które 18 września będą woziły bezpłatnie użytkowników Ubera w Polsce w ramach akcji UberDRIVE. Aby zamówić supersamochód, wystarczy tego dnia skorzystać z aplikacji Uber w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście. 

UberDRIVEPL1

Fot. UBER

Aby zamówić supersamochód w stylu Gumball 3000 wystarczy 18 września otworzyć aplikację Uber i wybrać opcję przejazdu UberDRIVE. Funkcja ta będzie dostępna w godzinach 13:00 – 22:00 w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Przejazdy będą całkowicie bezpłatne i ograniczone czasowo do 15 minut, aby dać szansę jak największej liczbie użytkowników na doznanie wrażeń związanych z jazdą samochodem klasy premium. Dodatkowo, osoby, które jeszcze nie skorzystały z Ubera, mogą zarejestrować się ze specjalnym kodem promocyjnym UBERDRIVEPL o wartości 40 złotych na pierwszy, standardowy przejazd (link do formularza rejestracyjnego: get.uber.com/go/UBERDRIVEPL).

Jakie samochody biorą udział w akcji?

fot. Uber/Materiały prasowe

fot. Uber/Materiały prasowe

 

Wśród supersamochodów, którymi 18 września będą mogli podróżować mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Trójmiasta są:

Audi RS6 Sportmile to prawdziwy pogromca szos. Samochód napędza silnik o mocy 1000 KM +, dzięki któremu osiąga on prędkość 100km/h w 2,8 sekundy.

Ferrari 458 Italia osiąga prędkość 100 km/h w 3,5 sekundy. To ekskluzywne włoskie auto, o którym śnią miłośnicy motoryzacji, kosztuje ponad milion złotych. Napędza je 5,5-litrowy silnik o mocy 570 KM. Wskazówka na liczniku Ferrari 458 Italia pokaże maksymalnie 340 km/h.

Bentley Continental GT to uosobienie stylu i angielskiej elegancji. Luksusowy samochód napędzany silnikiem V12 o mocy 550 KM. Pozwala on rozpędzić się do setki w 4,8 sekundy i potrafi osiągnąć prędkość 318 km/h.

Ford Mustang GT 5.0 to samochód-legenda, postrach słynnej Route 66. Dzięki silnikowi o pojemności 5 litrów rozpędza się do setki w 4,8 sekundy.

NISSAN GT-R Black Edition to obecnie najszybszy seryjnie produkowany japoński samochód. Inżynierowie wyposażyli go w dwa sprzęgła, dzięki którym możliwe jest skrócenie czasu zmiany położenia. 600 KM pod maską przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że samochód rozpędza się do setki w zaledwie 2,7 sekundy.

Porsche Cayenne GTS LIFT to superszybki, wykonany z niemiecką precyzją samochód klasy SUV. Mimo sporych gabarytów Porsche Cayenne zachowało drapieżną sylwetkę, adekwatną do swoich możliwości. Silnik o mocy 440 KM pozwala się jej rozpędzić do 100 km/h w 5,1 sekundy.

 

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.