Chłopiec wpadł pod pociąg. Na miejscu trwa akcja ratunkowa

Przy stacji Legionowo Piaski pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej potrącił chłopca, który prowadził rower przez niestrzeżony przejazd kolejowy. Najprawdopodobniej nie zauważył, że skład już ruszył. W wyniku zdarzenia doszło do utrudnień w kursowaniu pociągów na odcinku Legionowo-Wieliszew.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jak przekazał mł. bryg. Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie, chłopiec wszedł pod nadjeżdżający pociąg i został przez niego potrącony. Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń, jest badany przez ratowników medycznych. W pociągu znajdowało się kilkanaście osób, które musiały go opuścić i szukać alternatywnego transportu. Utrudnienia mogą potrwać nawet godzinę.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, doszło do zdarzenia ok godz. 9:38 na przejeździe dla pieszych. Chłopiec wtargnął pod jadący powoli pociąg, który ruszał właśnie ze stacji. Na szczęście ze względu na niską prędkość chłopiec doznał jedynie lekkich obrażeń.

W związku ze zdarzeniem, pociągi SKM linii S3 i S4 w obu kierunkach mogą mieć opóźnienia sięgające nawet 60 minut – poinformowała spółka.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]