Ciężarówka wjechała na tory tramwajowe. „Nowa linia na Woli” [WIDEO]

Na Woli przy rondzie Kercelak kierowca ciężarówki wjechał na tory tramwajowe i ustawił pojazd równolegle do ulicy Okopowej, całkowicie tamując ruch tramwajowy. Samochód utknął i interweniować musiał ZTM.


Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl