Co 5 policjant drogówki to policjantka

125 kobiet pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. To co 5 funkcjonariusz w warszawskiej „drogówce”. „Piękna płeć” w Wydziale zajmuje stanowiska od podstawowych policyjnych po kierownicze. Choć praca na drodze nie jest łatwa, kobiety podejmują to wyzwanie i radzą sobie bardzo dobrze. Aby uhonorować ich pracę, wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wydany został kalendarz na rok 2016 prezentujący policjantki WRD KSP.

20-120399

Czarujący uśmiech i piękny wygląd, a jednocześnie stanowczość i zdecydowanie. To cechy większości kobiet w mundurze i białych czapkach, które mogą spotkać kierowcy na drogach Warszawy i ościennych powiatów. Kontrolują kierujących i pieszych, kierują ruchem drogowym, prowadzą postępowania w sprawach o wykroczenia. Zabezpieczają przemarsze i przejazdy, pilotują głowy państw, jeżdżą radiowozami i motocyklami, uczą dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Robią wszystko to samo co ich koledzy. Pełnią służbę w dzień i w nocy, latem i zimą. W razie potrzeby ścigają przestępców i potrafią użyć pałki służbowej, kajdanek oraz broni. Przy wszystkich trudach ciężkiej pracy potrafią się zaprezentować pięknie i kobieco, co widać na zdjęciach zamieszczonych w limitowanej edycji kalendarza.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.