Co mają słynne wadowickie kremówki z orgią w Brukseli? Sprawdźmy

Jak wczoraj prognozowaliśmy, afera brukselskiej orgii gejowskiej nabiera rozpędu a kolejne kulisy odsłaniają zaskakujące historie. Okazuje się, że organizator sexparty ma wiele wspólnego z oryginalnymi wadowickimi kremówkami. 

fot. Wikipedia

Jak informuje Gazeta Krakowska, organizator gejowskiej orgii w Brukseli i poszukiwany przez policję Dawid Manzheley to nie tylko ta sama osoba.

Tak naprawdę ma na imię Przemysław i jest wnukiem słynnego piekarza i cukiernika z Wadowic serwującego od lat oryginalne kremówki.

Gazeta Krakowska dotarła do dziadka poszukiwanego Przemysława vel. Dawida. W rozmowie z Gazetą powiedział, że od razu poznał wnuka. Stanisław Zguda, bo o nim mowa, nie kryje swojego rozczarowania.

Tak, to on! Poznaliśmy go od razu, jak zobaczyliśmy twarz w wiadomościach. Nie dość, że ukrywał przed nami, że jest gejem, to jeszcze na dodatek przybrał fałszywe nazwisko. Naprawdę na imię ma Przemek – mówi pan Stanisław.

fot. poszukiwani.policja.pl

Jak informuje małopolska policja za Przemysławem P. wystawiono Europejski Nakaz Aresztowania w związku z oszustwem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c