Cud pod Warszawą! Cud, że nikt nie zginął. Sekundy wcześniej w tym miejscu bawiły się dzieci! [WIDEO]

Solectwo Złotokłos zamieściło na swoim profilu na Facebooku film z dachowania pojazdu na parkingu przysklepowym. Stanowi on doskonały przykład, że osoba po spożyciu alkoholu nie powinna siadać za kierownicę i stanowi śmiertelne zagrożenie. Kierujący seatem będący w stanie nietrzeźwości nie ustalił pierwszeństwa przejazdu, uderzył w toyotę. Kierujący toyotą 70-latek stracił kierowanie nad toyotą, dachował, przesunął się przez parking sklepowy. po którym chwilę wcześniej jeździły dzieci na hulajnogach. Na filmie widać, jak po przesunięciu się przez parking samochód uderza w zaparkowany samochód klientów.

„Jest to doskonała przestroga, że każdym miejscu, bez względu gdzie jesteśmy, osoba, która znajduje się w stanie nietrzeźwości stanowi zagrożenie.” – mówi kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie w rozmowie z Warszawą w Pigułce.
Mężczyźni zaparkowanego samochodu z niewielkimi obrażeniami trafili do szpitala.
Osoba poszkodowaną był także pasażer seata.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.