Czołowe zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Jedna osoba zginęła, trzy trafiły do szpitala

Dzisiejszej nocy tj. 06.01.2021r. o godzinie 00:05 wpłynęło do nas zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zawiszyn (pow. wołomiński)” – informuje Straż Pożarna Jadów. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy trafiły do szpitala. Na miejscu pracowało 7 zastępów straży pożarnej, 5 zespołów ratownictwa medycznego oraz policja pod nadzorem prokuratora.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się, że zdarzenie ma miejsce w Gminie Łochów (skrzyżowanie z drogą na Barchów). Po rozpoznaniu miejsca zdarzenia stwierdzono, iż doszło do zderzenia ciągnika siodłowego (TIR-A) z samochodem osobowym, po czym oba pojazdy znajdowały się poza drogą.
Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu napięcia w pojazdach jak również na udzielaniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobom poszkodowanym wspólnie z Zespołami Ratownictwa Medycznego.
W wyniku zdarzenia w sumie poszkodowane zostały 4 osoby. Niestety u jednej osoby lekarz będący na miejscu zdarzenia stwierdził zgon natomiast pozostałe 3 osoby zostały przetransportowane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitali.
Droga krajowa nr 50 była całkowicie zablokowana przez kilka godzin

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c