Czytelniczka ostrzega: siada w komunikacji miejskiej, wyciąga swoje genitalia i robi sobie dobrze zakrywając plecakiem

Nasza Czytelniczka przesyła nam ostrzeżenie przed zboczeńcem, który masturbuje się w obecności kobiet i dzieci, zakrywając ową czynność plecakiem.

Fot. Pixabay

„Może kogoś zainteresuje, albo po prostu dla kogoś ta informacja będzie ostrzeżeniem. Dzisiaj rano 7:13 z pętli autobusowej jechałam 317, po którym kręci się zboczeniec” – ostrzega nasza Czytelniczka.

„Siada obok kobiet, dzieci, wyciąga swoje genitalia i się masturbuje zakrywając plecakiem. Facet wysoki, szczupły, ciemne kędzierzawe włosy, otępiały wzrok. Krzyknęłam w autobusie ‚zboczeniec’, ale widocznie chyba nie za głośno, bo gościu wybiegł z autobusu, zaś wszyscy się na mnie dziwnie spojrzeli. Mimo wszystko wyobraźcie sobie, że koleś jest na tyle bezwzględny że wybiegł drugimi drzwiami i wbiegł do ostatnich i znowu kręcił się po autobusie. Jeden Pan chyba mniej więcej czaił o co chodzi. Mam nadzieję, że jutro jadąc do pracy nie będę miała takich „atrakcji” z rana. Proszę Was reagujcie i nie zostawajcie obojętni. Tam także są dzieci, które jeżdżą do szkoły na Mokotów! Udostępniajcie jeśli możecie! MB.” – apeluje nasza Czytelniczka.

„Jeden z Panów w komentarzu odpisał o kogo chodzi, że ten człowiek jest poszukiwany przez policję. Natomiast jedna kobieta przyznała, że tego samego dnia, lekko przed godziną 7 rano wygoniła tego zboczeńca z tramwaju nr. 15, a jest to linia z Okęcia. Proszę o udostępnianie tego aby ostrzec innych a także aby złapać zwyrodnialca” – dodaje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.