Czytelniczka: „Teraz już Warszawa zawsze będzie się dzieciom kojarzyć z tym obrzydliwym doświadczeniem” [LIST DO REDAKCJI]

„Dziś przed chwila miała miejsce zdarzenie. Wsiadłam do taksówki z dziećmi jedno o kulach ponieważ nie mogłam znaleźć autobusu a dziecko ma trudności w poruszaniu się. Ostatnie chwile po dwutygodniowym leczeniu w Warszawie postanowiliśmy spędzić na Starówce. „Taksówkarz” zarządał 220 zł za kurs.” – pisze Pani Celina w wiadomości do redakcji.

Fot. Pixabay

„Tak wiem! Powinnam była zapytać o cenę. Ale kto korzystając z taksówek pyta każdorazowo o cenę? Zakładając ze to moja wina uważam ze takie sytuacje bardzo psują obraz Warszawy. Uważam ze ktoś powinien zająć się takimi oszustami! Tak Oszustami. Dzieci płakały ze tyle pieniędzy przeznaczyliśmy na taksówkę. Obrzydliwe doświadczenie. Teraz już Warszawa zawsze będzie się dzieciom kojarzyć z tym obrzydliwym doświadczeniem.

Tak wiem. Powinnam była zapytać. Ale jednak uważam ze Warszawa powinna zwrócić uwagę na takich oszustów!!!! Samochód: ciemna Honda drzwi przesuwane. Tuż przy Warszawa centralna. Pozdrawiam” – pisze Pani Celina.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.