Do mieszkania w Wawrze przyfrunęła papuga! [ZDJĘCIA]

Piątkowy wieczór to okazja do towarzyskich spotkań. Najwyraźniej tak pomyślała również pewna papuga, która w sobotni wieczór odwiedziła jedno z mieszkań w Wawrze. 

Minęła godz. 20 w piątek, gdy do jednego z mieszkań przy ul. Kociszewskich wleciała przez otwarte okno papuga. Ptak czuł się jak u siebie w domu i wcale nie bał się obecnych w mieszkaniu osób. Po kilkunastu minutach „zabawy” lokatorzy schwytali papugę i wezwali strażników miejskich z Patrolu Eko.

– Takie swobodne zachowanie papugi świadczy o tym, że to ptak hodowlany, który uciekł z klatki w jakimś mieszkaniu, a potem nie potrafił do niego wrócić – powiedział st. insp. Jarosław Kozłowski z Patrolu Ekologicznego, który odebrał papugę od gospodarzy mieszkania.

Zanim papuga trafiła do Ptasiego Azylu, odwiedziła siedzibę Patrolu Eko, gdzie równie swobodnie czuła się nawet podczas odprawy strażników.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c