Dobra wiadomość dla kierowców jeżdżących po Ursynowie

Coraz bliżej wprowadzenia zmian dotyczących organizacji ruch w al. KEN. ZDM otworzył oferty w przetargu na wykonanie koordynacji sygnalizacji świetlnej na tej ulicy. Czy to oznacza „zieloną falę”?

Fot. ZDM

Fot. ZDM

Wykonaniem prac zainteresowane jest 7 firm. Najwyższa z ofert opiewa na kwotę 4 100 840,73 zł brutto, a najtańsza 3 181 157,39 zł brutto. Teraz wszystkie oferty zostaną przez nas dokładnie sprawdzone i przeanalizowane. Po wybraniu najlepszej oferty i dopełnieniu niezbędnych formalności przystąpimy do prac. Wybrana firma będzie miała 4 miesiące na realizację zadania (nie później niż do 15 grudnia br.).

Przypomnijmy, wykonanie koordynacji to drugi etap prac związanych z sygnalizacją na al. KEN. Po tym, jak na skrzyżowaniu z ul. Artystów powstała sygnalizacja świetlna, przyszedł czas na dostosowanie pozostałych skrzyżowań na al. KEN do działania w koordynacji i tzw. „zielonej fali”. Pracami związanymi z koordynacją (dostosowaniem programów sygnalizacji świetlnej do natężenia ruchu) i dostosowaniem do nowej organizacji ruchu ZDM obejmie łącznie 10 skrzyżowań.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c