Dramatyczne pismo do dyspozytora pogotowia. Co z chorymi?

Ratownictwo Medyczne – Warszawa opublikowało na swoim profilu pismo do Pogotowia Ratunkowego. W szpitalu brakuje miejsc. 



„Co ma zrobić dyspozytor po otrzymaniu takiego pisma?
Inne szpitale nie pozostają wcale dłużne.” – czytamy na Fanpage.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl