Dwie linie metra zostaną rozłączone? Czy przejście stanowi zagrożenie dla życia?

Napisał do nas Pan Olivier, który postanowił poinformować służby o zagrożeniu, jakie może stanowić przejście z pierwszej do drugiej linii warszawskiego metra.

Fot. Portal Warszawski

 

„Będzie się działo w Warszawie! Ale to by zapobiec tragedii najprawdopodobniej łącznik metra M1 i M2 na świętokrzyskiej zostanie zamknięty. W związku z tym, że przejście to stanowi wielkie utrudnienie dla poruszanie się w jakąkolwiek stronę i stwarza realne zagrożenie aby uniknąć katastrofy nie inaczej zmuszony zostałem by jej zapobiec i w dniu dzisiejszym poinformowałem Państwową Straż Pożarną – dział Kontroli obiektów publicznych o przeprowadzeniu kontroli czy nie przejście to nie stanowi zagrożenia dla życia i zdrowia człowieka. Po dzisiejszej rozmowie z Wydziałem Kontrolnie – Rozpoznawszy doszliśmy do wniosku, by oficjalne pismo złożyć w dniu jutrzejszym na ręce Pana Naczelnika Wydziału bryg. mgr inż. Ireneusz Kopczyński.” – pisze Pan Oliver do redakcji Warszawy w Pigułce.
Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.