Dzisiaj ogłoszenie zmian w obostrzeniach. Wcześniejsze założenia mogą się zmienić

Na środę zapowiedziana jest konferencja prasowa z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, na której minister ma ogłosić zmiany w obostrzeniach od 27 lutego. Co się ma zmienić?

Fot. Pixabay

Wedle wcześniejszych założeń, rząd od 27 lutego miał ponownie zamknąć stoki narciarskie i hotele. Sytuacja jednak może się zmienić.

Z nieoficjalnych doniesień RMF FM, wynika że stoki narciarskie pozostaną otwarte. Wpływ ma na to rosnąca temperatura a to z kolei może sprawić, że turyści sami zrezygnują z wyjazdów w góry. Hotele prawdopodobnie również nie zostaną zamknięte, przynajmniej nie w całej Polsce.

Według stacji, zmiany w obostrzeniach będą dotyczyć głównie zakrywania ust i nosa. Rząd prawdopodobnie zakaże używania już samych przyłbic a także chust czy szalików. Obowiązywać mają maseczki, chirurgiczne lub materiałowe.

Kolejną nowością ma być powrót do regionalizacji czyli wprowadzanie obostrzeń przez pryzmat liczby zakażeń w danym regionie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c