Europoseł Porozumienia zakażony koronawirusem!

Adam Bielan przekazał, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Obecnie przebywa w samoizolacji. Opisał jakie towarzyszą mu objawy zakażenia.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Europoseł Porozumienia Adam Bielan przekazał na antenie Radia Dla Ciebie, że jest zakażony COVID-19. W sobotę wykonał domowy test, natomiast w niedzielę miał wykonany test PCR, który w poniedziałek dał wynik pozytywny.

Polityk zaznaczył, że w tej chwili przebywa w samoizolacji i nie czuje się najgorzej. Pierwsze objawy pojawiły się w ubiegły piątek. Miał przede wszystkim kaszel, stan podgorączkowy i bóle w klatce piersiowej, jednak nie było to nic bardzo poważnego i ma nadzieję, że tak pozostanie. Nie wymagał także hospitalizacji.

„Biorę witaminy, biorę leki przeciwgorączkowe i mam nadzieję, że będzie dobrze.”

-dodał europoseł. Adam Bielan jest kolejnym politykiem, który w ostatnim czasie potwierdził, że jest zakażony koronawirusem. Wśród osób chorych jest w tej chwili między innymi Robert Biedroń czy Rafał Trzaskowski.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c