Gnał traktorem drogą krajową. Wężykiem

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego, na drodze krajowej nr 92 zatrzymali nietrzeźwego traktorzystę. Badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim pełniąc nocną służbę, patrolowali rejon gminy.

Kilka minut po 23:00 zauważyli w Ołtarzewie traktor poruszający się po drodze krajowej nr 92. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Kierujący prowadził pojazd „wężykiem”.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej i sprawdzili stan trzeźwości. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.