Godlewska masakruje hymn Stanów Zjednoczonych z okazji Święta Niepodległości USA! [WIDEO]

Małgorzata Godlewska złożyła wszystkim Amerykanom życzenia z okazji Święta Niepodległości, które przypada 4 lipca. Przy okazji odśpiewała część hymnu Stanów Zjednoczonych.

„Życzenia od dumnego polskiego narodu dla naszych Przyjaciół i sojuszników z USA. Życzymy wam szczęśliwego i błogosławionego Dnia Niepodległości! To dla Pana, Panie Prezydencie Trump! Szczęśliwego Dnia Niepodległości!” – napisała Małgorzata Godlewska na swoim fanpage’u.

Same życzenia złożone są poprawnie. Wykonanie hymnu możecie ocenić sami.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl