Kolejny pedofil schwytany przez internautów! Brawo!

32-letni Łukasz W. w rejonie stacji paliw w Pieńkowie gm. Czosnów umówił się z czternastolatką. Spotkanie zaaranżowane przez Internet miało doprowadzić prawdopodobnie do kontaktu seksualnego, jednak zamiast małoletniej dziewczyny na miejsce przyjechali policjanci z miejscowego komisariatu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do celi.

fot. Policja

fot. Policja

Zatrzymanie, do którego doszło w miniony poniedziałek wieczorem, było poprzedzone prowokacją jednego z internautów. Mężczyzna o całej sytuacji poinformował mundurowych. Zebrany materiał dowodowy w tej sprawie, pozwolił na przedstawienie 32-latkowi zarzutu usiłowania przestępstwa z art. 200a § 1 Kodeksu Karnego.

Mężczyźnie może teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wczoraj prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.