Jackowski zaznaczył miejsce, gdzie należy szukać 5-letniego Dawida. „Mam złe przeczucia”

Krzysztof Jackowski wielokrotnie pomagał policji w odnalezieniu zaginionych. Ma nawet w tej kwestii parę spektakularnych sukcesów. Bezbłędnie wskazał miejsce w którym znajdowały się ciała dwóch zaginionych nastolatek oraz pewnego zaginionego w Grodzisku Mazowieckim mężczyzny. Teraz wypowiedział się o 5-latku.

„Mam złe przeczucia” – powiedział SE.pl Krzysztof Jackowski o sprawie zaginionego Dawida Żukowskiego.

Jasnowidz wskazał miejsce w którym jego zdaniem znajduje się Dawid. Jego zdaniem chłopca należy szukać bliżej Grodziska Mazowieckiego.

Jasnowidz wielokrotnie pomagał w zaginięciach różnych osób. Ostatnim razem poszukiwano dwóch dziewczynek. Krzysztof Jackowski wskazał, że ich ciała znajdują się w wodzie, niedaleko miejsca, które wcześniej już przeszukano. Wskazanie to było prawidłowe.

W 2007 roku pomagał policji w poszukiwaniach zaginionego mężczyzny z Grodziska Mazowieckiego. Wtedy też wskazał miejsce, gdzie znajdowało się ciało.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.