UWAG ZŁODZIEJE! Jeden spuszcza powietrze w oponie, kiedy osoba wysiada, drugi okrada po cichu auto!

Ok godz 23.30 siedziałam w samochodzie naprzeciwko Browar de Brasil stałam samochodem bliżej ul. Wspólnej 37 ok godz 23.45 podszedł Pan i kucnął przy lewym kole od strony kierowcy, po czym wysiadłam żeby zobaczyć co robi a On zaczął odkręcać wentyl. Mówił do mnie nie zrozumiałym językiem polskim angielskim rosyjskim, kiedy jego pogoniłam wsiadłam do auta a torebki już nie było. Póki rozmawiałam z nim to drugi cicho otworzył drzwi i zabrał torebkę razem z kluczykami do samochodu.

Fot. Pixabay

W dniu wczorajszym w centrum przy ul. Wspólna 37 z samochodu skradziono mi torebkę Furla w kolorze pudrowego różu z dokumentami i kluczykami od samochodu Peugeot 208 i mieszkania. W torebce był czarny portfel Furla w którym był dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny samochodu WA4062C i karty płatnicze na moją tożsamość Daria Podlipna.
Na pewno złodzieje wyrzuca rzeczy, które nie maja dla nich żadnej wartości takie jak klucze i dokumenty

Bardzo proszę wszystkich o pomoc

W przypadku pytań lub odnalezienia którejś z tych rzeczy bardzo proszę o kontakt pod nr tel 602 707 888.” – pisze nam Pani Daria


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c