Jeden z najlepszych barów w Warszawie zakończył działalność

Codziennie w porze obiadowej do lady ustawiały się tłumy wygłodniałych Warszawiaków. Pyszne były kotlety schabowe, zupy i pierogi, które na Grochowie urosły do rangi kultowych. Teraz, po pięciu latach działalności, „Eat it” zakończył działalność.

Fot. Eat it / Facebook

Eat it w szybkim tempie zdobył serca i podniebienia nie tylko mieszkańców Grochowa, ale i całej Warszawy. Do baru specjalnie przyjeżdżali mieszkańcu Białołęki, Śródmieścia czy Ursynowa.

Pomimo kilkunastu metrów kwadratowych, klientów zawsze było pełno. Część jadła na miejscu, część na wynos. Redakcja również wielokrotnie gościła w lokalu i ani razu nie narzekaliśmy na jakość dań. W tym barze po prostu wszystko było pyszne, niedrogie i dobrze doprawione. Teraz, po pięciu latach lokal zakończył działalność. Powody są nieznane, ale wkrótce poznamy przyczynę o czym poinformował właściciel w poście na Facebooku.

Ostatni akapit napawa nadzieją, że o Eat it jeszcze usłyszymy może w nieco zmienionym wydaniu:
„W kolejnych dniach możecie jeszcze liczyć na posta w którym wyjaśnimy Wam skąd w ogóle taka decyzja i dlaczego to co pozornie teraz wydaje się tragedią może być w przyszłości czymś na prawdę EXTRA!”.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.