Już wkrótce tegoroczny Bieg z Mikołajem w stolicy! Szykuje się wiele atrakcji i sportowe emocje
Z okazji zbilżających się Mikołajek, Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Lasy Miejskie organizują tegoroczny Bieg z Mikołajem. Zapowiedziano wiele atrakcji dla najmłodszych oraz całej rodziny

Fot. Pixabay
Organizowany przez Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa oraz Lasy Miejskie – Warszawa Bieg z Mikołajem 2023 odbędzie się w sobotę, 9 grudnia. Główny bieg oraz Nordic Walking będa miały dystans 5 kilometrów. Na nie zapisy już się zakończyły, jednak w dniu imprezy, w Biurze Zawodów, odbędą zapisy na biegi dzieci na 500 i 1000 metrów.
Jak podają organizatorzy, jest to propozycja bezpłatnej imprezy sportowo-rodzinnej dla wszystkich, którzy kochają sport i dobrą zabawę o każdej porze roku. Dodają, że sercem wydarzenia będzie Centrum Edukacji Przyrodniczej-Leśnej Lasów Miejskich Warszawa (znajdującym się na ulicy Rydzowej 1A), a trasa biegu zostanie poprowadzona malowniczymi ścieżkami Lasu Kabackiego.
„Szykujcie przebrania, bowiem po biegu na naszym Facebooku pojawi się mała zabawa, w której Święty Mikołaj wyłoni 4 najciekawsze zdjęcia zrobione przez naszego fotografa!” – czytamy we wpisie na portalu społecznościowym
Start imprezy zapowiedziano na godzinę 8:30, natomiast o godzinie 9:00 rozpoczną się animacje dla dzieci i potrwają do godziny 13:00. Z kolei inne atrakcje będą zaczynały się w godzinach:
- 10:30 – biegi dzieci;
- 11:00 – bieg główny (I tura);
- 11:30 – bieg główny (II tura);
- 11:32 – start zawodników nordic walking;
- 12:30 – dekoracja triumfatorów.
Źródło: eska.pl

Mam 28 lat i mieszkam w Warszawie od urodzenia.