JYSK rozwija się i pomaga. Szpital otrzymał komplety najwyższej jakości kołder i poduszek

Do warszawskiego szpitala przy ul. Poznańskiej dotarła dziś nowa dostawa sprzętu. Darczyńcą jest firma JYSK, która otwiera właśnie w stolicy nowy sklep.

Fot. Warszawa w Pigułce

Placówka przy Poznańskiej 22 jest oddziałem Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Mieści się tu oddział kardiologii, izba przyjęć, pracownia RTG, poradnia kardiologiczna i Śródmiejska Przychodnia Specjalistyczna.

Firma JYSK przekazała na rzecz szpitala komplety między innymi kołder i poduszek.

Termin obdarowania zbiegł się zarówno z Dniem Dobrych uczynków, jak i otwarciem nowego sklepu tej międzynarodowej sieci w Warszawie.

Przy okazji otwierania nowych sklepów, firma JYSK wspiera lokalne społeczności. Chcemy być blisko klientów, ale i mieszkańców, którzy na co dzień korzystają z pomocy różnych placówek publicznych, społecznych.  Stąd pomysł by w Warszawie wspomóc szpital Bródnowski. Przekazujemy 50 zestawów kołder i poduszek do wykorzystania przez pacjentów – powiedział Michał Brzeski, Kierownik Regionalny JYSK. – To już druga taka nasza akcja ze szpitalem Bródnowskim. Otwieramy właśnie drugi sklep w Warszawie w ostatnich trzech miesiącach, wiemy, że nasze produkty są szpitalowi potrzebne, więc postanowiliśmy, aby nasza współpraca była stała i systemowa. Jeśli produkty się zużyją, jesteśmy do dyspozycji i wymienimy artykuły na nowe.

Bardzo się cieszymy, że firma JYSK ponownie pamięta o osobach, które są w szpitalach – o naszych pacjentach, którzy potrzebują pewnego wsparcia. Każdy w szpitalu jest w trudnej sytuacji. Komfort pobytu jest czynnikiem bardzo istotnym, dlatego zawsze o niego dbamy. To element prawie tak ważny jak medycyna i zespół medyczny – mówi Piotr Gołaszewski z Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. – Firma JYSK dostrzegła te potrzeby i po raz kolejny wspiera nas kołdrami i poduszkami medycznymi. Z przyjemnością przyznaję, że komplety, które poprzednio otrzymaliśmy, bardzo mocno i intensywnie wykorzystujemy. Rzeczywiście są to produkty solidnej jakości, które nawet poddawane trudnemu użytkowaniu i praniu w bardzo wysokich temperaturach zachowują swoje właściwości, co jest nieprzecenioną wartością dla pacjentów.

W placówkach zdrowia niezbędne jest wyposażenie najwyższej jakości. Jest ono tu wykorzystywane praktycznie non-stop. Również wymagania są znacznie wyższe niż w przypadku zastosowań „domowych”. Produkty JYSK nie raz udowodniły, że nie tylko spełniają wszystkie normy, ale też że nie zawodzą oczekiwań.

W warszawskiej Galerii Młociny nowy sklep otwieramy w czwartek, 23 maja. Placówka będzie miała powierzchnię aż około 800 m2 i będzie zorganizowana według nowego konceptu. Będzie nie tylko bardziej przyjazna dla klientów, ale też znajdą tu oni wiele elementów wyposażenia wnętrz, gospodarstwa domowego, tekstyliów i pościeli. Będą tu dostępne między innymi kołdry, poduszki, meble i materace – zaprasza Sylwester Gębała, Kierownik Sklepu JYSK w Galerii Młociny. – Klientów zapraszamy punktualnie od 12:00 w południe. Sklep czynny będzie do 22:00.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.