Kicia Kocia powraca z ofensywą rozrywkową i kulturalną!

1 października odbyła się parapetówka Kici Koci na którą przyszło bardzo wielu gości. Wczoraj ponownie odwiedziliśmy klubokawiarnię i trzeba przyznać, że jej popularność nie maleje! Nic dziwnego – nowy lokal to nowe możliwości. Cezary Polak, współwłaściciel Kici Koci, zdradza nam plany na przyszłość. Szykuje się ofensywa kulturalno-rozrywkowa!

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

Mamy szczególną sympatię do Kici Koci, a to ze względu na to, że jako jeden z niewielu lokali dba o tradycje i kulturę miejsca w którym się znajduje. Świadczą o tym liczne potańcówki w warszawskim stylu, występy Mowy z Grochowa czy wyprzedaże garażowe, które za sprawą Universamu na stałe wpisały się w tę część dzielnicy. Nowy lokal jest większy, nie znaczy to jednak, że stracił cokolwiek na swoim stylu. Nadal jest klimatycznie, a za sprawą dodatkowej przestrzeni uda się tam zrobić więcej i lepiej.

Będzie się działo! Już dzisiaj od 19.00 wystąpi Mowa z Grochowa z Przemysławem Śmiechem i Heńkiem Małolepszym na czele. 19 października od 10.00 artystka będzie malował mural związany z Grochowem. 24 października o 18.00 wystąpi Chór Grochowski, który premierowo zaprezentuje hymn dzielnicy. To jednak tylko część imprez w najbliższym czasie. Ponadto Kicia Kocia planuje zrobić teleporanki dla dzieci. Od dawna mieszkańcy Grochowa skarżyli się, że nie ma podobnej inicjatywy, a nawet jeżeli jest, ceny są zaporowe.

Nowa Kicia Kocia to także tańsze niż wcześniej trunki i nowe smaki lokalnej oranżady. Słowem: czuć klimat Grochowa!

Fot. Warszawa w Pigułce

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.