Kilka tysięcy protestantów na Marszu Przeciwko Imigrantom [WIDEO]

Obóz Narodowy-Radykalny zorganizował marsz przeciwko imigrantom. Pomimo przyjętej przez rząd uchwały głoszącej, że Polska nie przyjmie uchodźców działacze chcą się upewnić, że rząd dotrzyma słowa.

Źródło: Polska Racja Stanu / YouTube

„My, jako Obóz Narodowo – Radykalny, od lat przewidywaliśmy to, co się stanie, jeśli kolejna fala imigrantów będzie napływać do Europy i równolegle ze wzrostem siły wahhabickich grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie i w Afryce (szczególnie Państwa Islamskiego). (…) Potrzebujemy wobec tego Waszego wsparcia! Wymuśmy na władzy realizowanie polityki imigracyjnej zgodnie z oczekiwaniami narodu polskiego, a nie – z dyktatem Niemiec i Unii Europejskiej!!” – piszą działacze.

10 kwietnia działacze ONR zgromadzili się 0 12.30 na pl. Defilad i przeszli ulicami Marszałkowską, Królewską na pl. Piłsudskiego. Organizatorzy przewidywali, że w marszu będzie uczestniczyło około 5000 osób. Po frekwencji widać, że wynik ten został osiągnięty. Obecnie odbywają się przemówienia organizatorów.

Źródło: Polska Racja Stanu / YouTube


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c