Kilkanaście tysięcy kibiców przywitało reprezentację Polski [WIDEO] „Coś niesamowitego! Dziękujemy!”
Wczoraj przed godz. 16.00 samolot z drużyną reprezentacji Polski na pokładzie wylądował na Lotnisku Chopina w Warszawie. Powitało ich kilkanaście tysięcy kibiców. W samej tylko hali przylotów było ich ponad 5 tys.
Honory odprawiła także Lotniskowa Straż Pożarna, która powitała samolot piłkarzy salutem wodnym. Jest to przywilej zarezerwowany dla najważniejszych gości.
Czekając na piłkarzy, kibice śpiewali hymn narodowy, a także przyśpiewki m.in.: „Polska, biało-czerwoni”, „Jesteśmy z Wami” czy „Adam Nawałka”.
Powitanie, skomentował Robert Lewandowski na swoim profilu na Twitterze: „Przywitanie na lotnisku…WOW! Coś niesamowitego! DZIEKUJEMY!”
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.