Kobiety uważajcie! Łapie za części intymne na ulicy! Kolejny taki przypadek

„Uwaga dziewczyny! Ostrzegam przed zboczeńcem! Wczoraj spotkała mnie bardzo nieprzyjemna sytuacja, około godziny 14, gdy wyszłam ze sklepu przy Stawki i szłam w kierunku Al. Jana Pawła II, podbiegł do mnie od tyłu mężczyzna ok. 25-30 lat i złapał mnie za tyłek.” – ostrzega Pani Julia. 

Fot. Warszawa w Pigułce

„Nie wiem co to miało być, czy jakiś durny zakład czy miał coś z głową 🤷🏼‍♀️ pojawił się nie wiadomo skąd, gdy się odwróciłam zaczął uciekać, a ja byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam zrobić, czy rzucać siaty i go gonić czy co.
Miał ponad 180 cm wzrostu, jasne jeansy i ciemną kurtkę, na twarzy czarny komin, na moje krzyki odpowiedział coś ze wschodnim akcentem. Dodam, że byłam ubrana bardzo zwyczajnie (czarna kurtka i zwykłe rurki), chociaż to nie ma znaczenia, taka sytuacja po prostu nie powinna mieć miejsca 😡 Środek dnia, ludzie wokół zero reakcji.” – pisze kobieta.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c