Kolejna, 18-letnia, ofiara dopalaczy w Warszawie! Nastolatka leżała na ulicy

W rejonie Dworca Wschodniego na ulicy Kijowskiej na warszawskiej Szmulowiznie. Miala przy sobie trzy torebki z substancją niewiadomego pochodzenia. Strażnicy miejscy pomogli 18-latce, która, jak twierdził jej znajomy, znajdowała się pod wpływem tzw. dopalaczy. Wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego zabrała dziewczynę do szpitala

fot. KSP

fot. KSP

Strażnicy miejscy patrolujący teren przyległy do Dworca Wschodniego zauważyli leżącą przy ul. Kijowskiej młodą kobietę. Obok niej stał starszy od niej mężczyzna i przyglądał się dziewczynie. Jej zachowanie wskazywało na to, że jest pod wpływem narkotyków lub innych podobnie działających środków. Na miejsce strażnicy wezwali załogę pogotowia ratunkowego. W oczekiwaniu na pomoc lekarską przy kobiecie ujawniono trzy torebki zawierające substancję niewiadomego pochodzenia. Stojący obok mężczyzna oznajmił, że są to tzw. dopalacze i że zażywał je razem z kobietą. Przybyła na miejsce karetka zabrała 18-latkę do szpitala. 31-letni mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Sprawę przekazano policji.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.