Kolejny śmiertelny wypadek! Tym razem w Wawrze zginął pieszy potrącony przez pociąg

Na przejeździe kolejowym w Falenicy doszło do potrącenia około 50-letniego mężczyzny. Lekarz stwierdził zgon. Ruch pociągów jest zablokowany. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM linii S1 oraz KM linii R7.

W związku ze zdarzeniem w rejonie stacji Falenica występują utrudnienia w kursowaniu pociągów linii SKM S1 i KM R7. Od godz. 17:45 do odwołania wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM – SKM na odcinku: Otwock – Warszawa Zachodnia – w obu kierunkach. Możliwe opóźnienia, odwołania i relacje skrócone pociągów.

Informacje o aktualnych utrudnieniach i opóźnieniach można znaleźć na portalu pasażera PKP PLK S.A., zarządcy infrastruktury kolejowej – https://portalpasazera.pl/Opoznienia

Przepraszamy za utrudnienia.

Utrudnienia w kursowaniu linii 142,213

W związku ze zdarzenie w rejonie stacji kolejowej Falenica, trwają utrudnienia w kursowaniu linii autobusowych 142,213. Autobusy ww linii kierowane są w obu kierunkach bez ominięcia przystanku ul. Patriotów do przejazdu kolejowego przy stacji PKP Michalin

Możliwe opóźnienia, zmiany tras autobusów.

Za utrudnienia przepraszamy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c