Kontroler szarpał i podduszał pasażerkę? Kierowca wezwał policję, ZTM prowadzi postepowanie wyjaśniające

Do redakcji portalu metrowarszawa napisał mężczyzna, który był świadkiem szokującego incydentu. Jak twierdzi mężczyzna, kontroler szarpał, a nawet podduszał kobietę, która miała nie mieć biletu.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Pasażerka twierdziła, że miała bilet, ale z powodu zachowania mężczyzny nie mogła go znaleźć.

Po chwili szarpaniny, za kobietą wstawili się inni obecni w pojeździe ludzie, a nawet kierowca, który ostatecznie zamknął drzwi i wezwał policję. Dodał, że powiadomi o wszystkim przełożonych.

Policja przyznaje, że interwencja przy ul. Kasprzaka rzeczywiście się odbyła. Miło dojść tam do awantury z udziałem kontrolera biletów, a pasażerką. Policja pouczyła strony o możliwościach i ich prawach. Obecnie w tej sprawie nie toczy się żadne postępowanie, bo żadna ze stron nie złożyła zawiadomienia.

Postępowanie wyjaśniające prowadzi jednak ZTM. Z relacji kontrolera wynika coś zupełnie odmiennego. Kobieta miała skasować bilet dopiero w momencie rozpoczęcia kontroli. Dodał, że próbował zatrzymać pasażerkę, ponieważ ta nie stosowała się do poleceń i nie chciała okazać dokumentów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c