Koronawirus na planie popularnego programu telewizyjnego! Emisja przesunięta!

Z powodu wykrycia przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na planie programu „Dance Dance Dance”, premiera piątkowego show została przesunięta. Co tego dnia pojawi się na antenie Telewizji Polskiej?

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Na planie popularnego programu tanecznego, emitowanego na antenie Telewizji Polskiej, potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem. Premiera, która miała odbyć się w piątkowy wieczór została w związku z tym przeniesiona.

O sytuacji poinformowała Telewizja Polska w oficjalnym komunikacie. Tłumaczy, że taka decyzja została podjęta ze względów bezpieczeństwa. Co tego dnia zobaczymy w TVP zamiast „Dance Dance Dance”? 5 marca widzowie zobaczą inny, cieszący się popularnością program, a mianowicie „The Voice Kids” , w których podczas przesłuchań w ciemno dzieci będą prezentować swoje talenty wokalne. Kolejny odcinek pojawi się także następnego dnia, zgodnie z ramówką.

„Dance Dance Dance” pojawił się na antenie TVP w marcu 2019 roku. Trzecia edycja, której premiera została odłożona, różni się jednak od poprzednich składem jurorskim. W nowych odcinkach oprócz Idy Nowakowskiej zobaczymy też Augustina Egurrola i Joannę Jędrzejczyk.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c