Koronawirus w komisariacie na Mazowszu. Funkcjonariusze pilnie informują

Od poniedziałku 15 czerwca Komenda Powiatowa Policji w Zwoleniu wprowadza zmiany w funkcjonowaniu jednostki ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa u jednego z pracowników. Funkcjonariuszy na terenie powiatu wspierać będą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu.

Fot. Łukasz/ Warszawa w Pigułce

Ze względu na pozytywny wynik testu na koronowirusa u jednego z pracowników podjęto decyzję o natychmiastowym izolowaniu i poddaniu kwarantannie policjantów i pracowników oraz dezynfekcji budynku. Ograniczono godziny pracy w KPP w Zwoleniu. Od godz. 20:00 do 8:00 kontakt i przyjmowanie zgłoszeń możliwy będzie w:

Komenda Miejska Policji w Radomiu
ul. 11-go Listopada 37/59
26-600 Radom
tel. 47 701 26 30
fax: 47 701 35 45 lub 47 701 28 34
[email protected]

W Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu w godz: 8:00-20:00 przyjmowane są zgłoszenia w sprawach niecierpiących zwłoki.

Mieszkańcy nie muszą martwić się o bezpieczeństwo. Zadania funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i obsługą bieżących zdarzeń na terenie powiatu zwoleńskiego będą realizowane wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c