Łazienkowski oddany przed terminem? Bilfinger: jest to mozliwe

Praca na Moście Łazienkowskim idzie pełną parą. Już w piątek rozpoczną się prace związane z wylewaniem ostatniej warstwy nawierzchni. Mateusz Gdowski, rzecznik prasowy Bilfinger Infrastructure potwierdza, że wszystko idzie zgodnie z planem, a oddanie mostu przed terminem jest możliwe.

Fot. Warszawa w Pigułce

Fot. Warszawa w Pigułce

„Jeżeli pogoda nie pokrzyżuje nam planów i wszystko będzie szło zgodnie z przewidywaniami oddanie mostu przed terminem technicznie jest możliwe” – mówił nam w rozmowie telefonicznej rzecznik. dodał jednak, że oficjalny termin nie uległ zmianie i zakończenie prac zapowiadane jest na 30 października.

Radio RDC natomiast, przewiduje, że most będzie oddany dwa dni przed zapowiadanym terminem. Czy tak się stanie? Wszystko jest możliwe. Jak dotąd wykonawca pokazał, że praca pod presją czasu i w niesprzyjających warunkach pogodowych nie jest dla niego pierwszyzną.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.