Legia Mistrzem Polski! 3:0 dla stołecznej drużyny!

Legia w pięknym stylu pokonała Pogoń Szczecin na stadionie przy Łazienkowskiej. Gole strzelili Tomasz Jodłowiec, Nemanja Nikolić i Kasper Hamalainen.

Legia od początku wysunęła się na prowadzenie. Jakub Czerwiński przeprowadził dwie złe interwencje po których już 15 minucie gola strzelił Tomasz Jodłwowiec.

Legia cały czas była w natarciu, ale obronę Pogoni udało jej się przerwać dopiero w 83 minucie. Po stracie Dawida Korta, akcję przejął Tomasz Jodłowiec, a wykończył Nemanja Nikolić. Już 3 minuty później padl następny gol. Po genialnej asyście Guilherme piłkę do bramki wbił Kasper Hamalainen.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin 3:0 (1:0). Legia została mistrzem Polski!

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa