Ludzie walczą o telewizory w Biedronce! [WIDEO]

Duża obniżka cen telewizorów na otwarcie nowej Biedronki w Galerii Młociny przyciągnęła rzesze klientów. Sklep wprowadził reglamentacje – jeden telewizor na jednego klienta. Nasz reporter uwiecznił moment, w którym klienci kłócą się o odbiorniki.

Mimo, że pierwsza partia telewizorów zniknęło z półek w ciągu 5 minut, każda następna nie była już wykładana, a ich odbiór przez klientów wyglądał wyjątkowo spokojnie. Duża w tym zasługa ochrony, która czuwała nad kolejnością odbiorów.

Od godz. 12:00, mieszkańcy warszawskich Młocin będą mogli robić zakupy w nowoczesnej Biedronce mieszczącej się w Galerii Młociny, tuż obok początkowej stacji metra. Na klientów sklepu czekają atrakcyjne rabaty, sięgające nawet ponad 50%, którymi objęto m.in. produkty spożywcze i sprzęt elektroniczny.

Biedronka w Galerii Młociny, przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15, jest najnowocześniejszym sklepem sieci w stolicy, a zarazem jednym z największych – o powierzchni sali sprzedaży wynoszącej 850 m2. Do dyspozycji klientów jest 5 kas. We wnętrzu znalazły się nowoczesne chłodziarki z drzwiami, pozwalającymi w pełni zachować ciąg chłodniczy produktów.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.