Magię Świąt Brytyjczycy czują w Warszawie! Zobacz przygotowania Warszawy [WIDEO]

Brytyjska gazeta „The Sun” zachwala Warszawę jako jedno z pięciu miast na świecie, do którego warto wybrać się na święta Bożego Narodzenia. Polecane przez redakcję stołeczne smakołyki i pamiątki będą dostępne na warszawskich jarmarkach i przy lodowiskach.

„The Sun” jako warte spróbowania w Warszawie wymienia pierniki i grzane piwo, natomiast ozdoby choinkowe powinny zostać koniecznie kupione przez turystów jako wspaniała pamiątka z naszego miasta.

Warto skorzystać z tej podpowiedzi tym bardziej, że pierniki i mnóstwo innych specjałów będzie można nabyć na jarmarkach bożonarodzeniowych na Podwalu (od 27 listopada do 6 stycznia) i przy Stadionie Narodowym (od 28 listopada do 23 grudnia).
Grzane piwo i wino będzie dostępne w pawilonach gastronomicznych przy lodowisku na Rynku Starego Miasta i pod Pałacem Kultury i Nauki.

Na Trakcie Królewskim, wielu ulicach i placach Warszawy już montowane są dekoracje świąteczne. Iluminacja w stolicy zaświeci 5 grudnia i ozdabiać nasze miasto będzie do pierwszych dni lutego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.