Małgorzata Godlewska chce pozwać Kancelarię Prezydenta. „Miałam jutro zaśpiewać Hymn USA”
Małgorzata Godlewska miała zaśpiewać hymn z okazji przyjazdu prezydenta Donalda Trumpa do Polski? Tak wynika z jej najnowszego wpisu. To jednak nie wszystko, bo gwiazda internetu grozi kancelarii prezydenta pozwem sądowym.
„Mam dla Was smutną wiadomość” – pisze Małgorzata Godlewska.
„Kancelaria Prezydenta właśnie odwołała mój występ na Uroczystości Powitania Prezydenta Donalda Trumpa w Polsce. Miałam jutro zaśpiewać Hymn USA. To jest zupełnie niepoważne zachowanie. Spotkamy się w sądzie”– dodaje Godlewska.
Internauci twierdzą, że w planie wizyty Donalda Trumpa nie było zaśpiewania hymnu przez Małgorzatę Godlewską. Inni dodają, że nawet jeżeli było, Donald Trump odwołał wizytę więc z tego powodu część planów również może ulec zmianie.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.