Mariusz Trynkiewicz żeni się… z Warszawianką

Mariusz Trynkiewicz, pedofil i zabójca, któremu zamieniono karę śmierci na 25 lat więzienia nadal przebywa w ośrodku w Gostyninie. Nie przeszkadza mu to jednak w utrzymywaniu intymnych kontaktów. Jak donosi „Dziennik Łodzki”, Mariusz Trynkiewicz niedługo bierze ślub z o ponad 20 lat młodszą Warszawianką.

Mariusz Trynkiewicz, Fot. YouTube

Mariusz Trynkiewicz, Fot. YouTube

Jak donosi dziennik, Mariusz Trynkiewicz jest regularnie odwiedzany przez młodszą kobietę.

„Gdy wsiadła na dworcu i poprosiła o zawiezienie do ośrodka psychiatrii, dopytałem, czy chodzi jej o ośrodek, gdzie siedzi pedofil i morderca Trynkiewicz? Zdenerwowała się i prosiła bym tak nie mówił, bo ona go kocha”  – mówił Dziennikowi Łódzkiemu taksówkarz z Gostynina. Jednak to nie jedyna rewelacja. Osoby pracujące w administracji ROPS, przekazały dziennikarzom, że Trynkiewicz i jego wybranka postanowili się pobrać. On ma 53-lata, jego wybranka 30.

Ślub Trynkiewicza może być sposobem na ukrycie się w społeczeństwie. Już podczas odbywania kary, osadzony złożył wniosek o zmianę nazwiska, jednak urząd odmówił.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.