Marszałkowska i Rondo Dmowskiego w ogromnym korku przez Tour de Pologne

Marszałkowska i Rondo Dmowskiego stoi przez Tour de Pologne. Przejechanie krótkiego odcinka zajmuje ponad 40 minut – informuje nas nasz czytelnik, Łukasz Rytel. Dziękujemy za informację.

Fot. Łukasz Rytel

Fot. Łukasz Rytel

Tegoroczny Tour de Pologne to siedem etapów i do pokonania aż 1190 kilometrów. Start honorowy wyścigu odbył się o godz. 13.20 na placu Konstytucji 3 Maja w Radzyminie. Peleton pojawi się m.in. na Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie, w Alejach Ujazdowskich, na pl. Na Rozdrożu. Na trasie znajdują się też dwie górskie premie na ul. Karowej i Agrykoli oraz lotna premia na pl. Trzech Krzyży. Meta etapu będzie na pl. Teatralnym. Dekoracja zawodników odbędzie się po godz. 16.45.

Ulice są już jednak zamknięte. Duże utrudnienia występują już teraz, w godzinach szczytu może być jeszcze gorzej. Więcej o utrudnieniach, objazdach i Tour de Pologne można przeczytać w naszym artykule.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c