Masz elektrośmieci? Zamień je na choinkę w doniczce!

W sobotę, 19 grudnia, warszawiacy, którzy odwiedzą stacjonarne Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, w zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymają świąteczne choinki w doniczkach. Będzie to również okazja do włączenia się w akcję charytatywną.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Podczas wydarzenia rozdanych zostanie 1600 choinek, ich wielkość będzie uzależniona od ilości i wielkości przyniesionego sprzętu (regulamin akcji). Cały dochód z akcji, przeznaczony jest na odbudowę przedszkola dla najmłodszych mieszkańców wioski na Filipinach, gdzie pracują polscy misjonarze. Przedszkole uległo zniszczeniu przez tajfun Sendong na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia w 2011 roku.

„Mieszkańców zapraszamy w sobotę, 19 grudnia, w godz. 10.00 – 13.00 do jednego z dwóch stołecznych PSZOK-ów (przy ul. Zawodzie 16 oraz przy ul. Płytowej 1). Dojazd zapewniony będzie przez specjalne linie autobusowe ze stacji metra Młociny i Wilanowska. Zaproszenie do udziału w akacji dostępne jest na stronie. – pisze Urząd Miasta.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.