Mazowieckie: Ciężarówki zmiażdżyły samochód. Dwie osoby nie żyją, dziecko w stanie ciężkim

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło dzisiaj (24.06) przed południem na DK53 w Myszyńcu Starym (pow. ostrołęcki). Ranne w wypadku zostały dwie osoby. Na drodze wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać przyczyny wypadku.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń poczynionych przez policjantów, na drodze doszło do zderzania trzech samochodów: dwóch ciężarówek (daf i scania) i samochodu osobowego (citroen).

Pojazd osobowy, którym podróżowało trzy osoby (2 kobiety i dziecko) dostał się między dwa pojazdy ciężarowe. W wyniku wypadku 2 osoby z samochodu osobowego poniosło śmierć na miejscu. Ranne w wypadku zostało dziecko oraz kierowca scani. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na drodze wprowadzono objazdy przez Myszyniec Stary. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać przyczyny wypadku.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.