Mazowieckie: Pijany spowodował śmiertelny wypadek. Nie żyje 31-letnia kobieta

27-latek spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, w którym zginęła 31-latka. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Fot. mazowiecka.policja.gov.pl

W poniedziałek przed godz. 2 dyżurny grójeckiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Grójcu przy ul. Piłsudskiego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że citroen jadąc ulicą Piłsudskiego w kierunku miejscowości Kociszew, zjechał na lewe pobocze, a następnie lewą stroną pojazdu uderzył w drzewo.

W wyniku zderzenia na miejscu zginęła 31-letnia kobieta. Kierujący i dwaj pasażerowie pojazdu w ciężkim stanie trafili do szpitala. Kierujący pojazdem, 27-letni obywatel Ukrainy miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku jednocześnie apelując o zachowanie ostrożności na drodze.

Autor: sierż. sztab. Karolina Krawczyk

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.