Mazowieckie: znaleziono ciało 35-latka. Policja szuka tego mężczyzny

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje świadków zdarzenia do którego doszło w dniu 5 grudnia 2018r. w Siedlcach. Znaleziono tam ciało należące do 35-letniego mężczyzny.

W dniu 5 grudnia 2018 r  po godz. 20  w Siedlcach  na ul. Piłsudskiego ujawniono zwłoki 35-letniego mężczyzny, mieszkańca pobliskiej kamienicy.

Obecnie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach prowadzone jest w  sprawie tego zgonu śledztwo. W związku z powyższym policja prosi wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 25 643 23 60 lub 112.

Jednocześnie funkcjonariusze publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z przedmiotową sprawą lub też posiada istotne informacje z nią związane, z prośbą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Autor: kom. Agnieszka Świerczewska

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.