Mazowsze: BMW wjechało w dwa drzewa i przystanek. Pojazd rozpadł się. Dwie osoby zginęły

W miejscowości Przydworzyce (pow. kozienicki) na drodze krajowej numer 79 około godziny 3 w nocy doszło do tragicznego w skutkach wypadku. auto osobowe marki BMW wjechało w drzewo, przystanek i kolejne drzewo po czym rozpadło się na części. Dwie osoby zginęły; kierowca oraz pasażer.

Fot. Damian Piekarniak

Informację o takim zdarzeniu potwierdza w rozmowie z Warszawą w Pigułce podinsp. Katarzyna Kucharska Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. Jak mówi policjantka do wypadku doszło przed godziną 3 w nocy. Kierujący samochodem osobowym marki BMW z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze a następnie uderzył w drzewo, przystanek i kolejne drzewo. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginęły dwie osoby; kierowca i pasażer. Droga na czas działań służb była zablokowana.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl